Home » Definitieve teamindeling senioren - Seizoen 2022-2023

Definitieve teamindeling senioren - Seizoen 2022-2023

Gepubliceerd op 30 juni 2022 om 21:12

Het seizoen 2022-2023 zal van start gaan op maandag 22 augustus 2022.

 

Voor de zalen worden de volgende afkoringen gebruikt: Sporthal de Paperclip (PC), Weide wereld (WW), Marezaal (MZ) en Cultuurcampus (CC).

 

Dames 1 - 3e divisie

Trainers: Wibo Wieling & Sunny Wong

Training 1: Ma 20:30-22:30 CC

Training 2: Do 20:00-22:00 MZ

  1. Anna Verheul
  2. Denise Kreukniet
  3. Esmee Verschure
  4. Jasmijn van de Hoef
  5. Julia Rodenburg
  6. Lente Kroon
  7. Marcella van der Gun
  8. Noa Middelkoop
  9. Noa Ophof
  10. Noömy Zuil

 

Dames 2 - promotieklasse

Trainer: Jeroen Oudshoorn

Training 1: Ma 20:30-22:30 CC

Training 2: Wo 19:30-21:30 MZ

  1. Catho Gruters
  2. Cindy Echtelt
  3. Danielle Conijn
  4. Joya Blijleven
  5. Julia de Langen
  6. Noesja Beciri
  7. Puck de Rooij
  8. Veerle Kuijk
  9. Renske Schoenmaker

 

Dames 3 - promotie/1e klasse

Trainer: Ralph Sap (wo)

Training 1: Wo 19:30-21:30 MZ

Training 2: Ma 20:30-22:30 CC (fac. D2)

  1. Alm Wiggers-de Boer
  2. Irma Verschure
  3. Judith van Rooyen
  4. Kirsten van der Lee
  5. Marieke Wissink
  6. Mariska van Stijn
  7. Marit van Overveld
  8. Nadieh Wieling
  9. Patricia Eijken
  10. Roos van Kuijk*

 

Dames 4 - 1e klasse

Trainer: Robbert-Jan Kip

Training 1: Ma 19:00-20:30 CC

Training 2: Do 20:00-22:00 MZ

  1. Danielle Beenen
  2. Elise Kruis*
  3. Fleur de Rooij
  4. Kim Gouweleeuw
  5. Lindi Zwaan
  6. Lisanne Beenen
  7. Nienke van Gils
  8. Noa Zwaan
  9. Romy van Eck
  10. Roos van den Broek
  11. Sophie van Dinteren
  12. Yasemin Ömüt

 

Dames 5 - 1e klasse

Gevuld met jeugdspeelsters

 

Dames 6 - 2e klasse

Trainers: Alm Wiggers-de Boer & Ralph Sap

Training 1: Ma 20:30-22:30 CC

Training 2: Do 19:15-20:45 PC

  1. Anita van der Vlier
  2. Carla Winkel - Roos
  3. Dewi van Zetten
  4. Floor Kuijlaars
  5. Lieke de Geus
  6. Maaike van der Sluijs
  7. Maijke de Jong
  8. Merel Heekelaar
  9. Sharita Wolswijk
  10. Suzan Woppereis

 

Dames 7 - 2e klasse

Trainer: Hans Wibbens

Training 1: Do 19:15-20:45 PC

Training 2: Ma 20:30-22:30 CC (fac. D6)

  1. Anne Fokkenrood
  2. Bianca van Veen
  3. Fleur Versteeg
  4. Gaby Koren
  5. Karlijn Veenhof
  6. Manon Emo
  7. Myrthe Fokkenrood
  8. Myrthe Vogel
  9. Steffie Pennings-Janssen 

 

Dames 8 - 3e klasse

Trainer: Maarten Zwarter

Training 1: Do 20:45-22:15 PC

Training 2: Ma 19:00-20:30 CC fac. even wkn

  1. Amy Bokhorst
  2. Denise Bosman
  3. Jola Drost
  4. Jorien Haverkamp
  5. Linda Janssen
  6. Lisa Konst*
  7. Lotte van der Vaart
  8. Pauline Melchers*
  9. Rianne de Haas
  10. Rosanne Dijkstra

 

Dames 9 - 3e klasse

Trainer: Corné van Overveld

Training 1: Do 19:15-20:45 PC

Training 2: Ma 19:00-20:30 CC fac. even wkn

  1. Bobby Kortland
  2. Denise Pompies
  3. Esmee van der Wurff
  4. Jayden Dethmers
  5. Maaike van Zanten
  6. Mariska Untersalmberger
  7. Marly Derks
  8. Melissa Vlasblom
  9. Nevena Miljkovic
  10. Selen Umut
  11. Sheilah Zadeh

 

Dames 10 - 3e klasse

Trainer: Hans Wibbens

Training 1: Do 20:45-22:15 PC

Training 2: Ma 19:00-20:30 CC fac. even wkn

  1. Annieck de Reus
  2. Carolien Goudriaan*
  3. Charlotte Flinterman
  4. Jacquelien van Schaik
  5. Lisette van der Niet
  6. Mariska Plakman
  7. Marleen de Kruijff
  8. Merel Leistikow
  9. Stephanie van Schaik
  10. Ybella Dijkstra

 

Heren 1 - 3e divisie

Trainer: Serge Versteeg

Training: Ma 20:30-22:30 CC

  1. Armin Eijsackers
  2. Bas Kerpel
  3. Bernd Talsma
  4. Bram Hoogesteger
  5. Jan van de Venis
  6. Jasper Groesz*
  7. Maarten Zwarter
  8. Rembert Brouwer
  9. Rick Wiggers
  10. Rogier Post
  11. Thomas de Vilder
  12. Timo Vos
  13. Tjebbe van Oostenbruggen

 

Heren 2 - 2e klasse

Trainer: vacant

Training 1: Do 20:45-22:15 PC

Training : Ma 19:00-20:30 CC fac. oneven wkn

  1. David van de Beld
  2. Emiel Bransen
  3. Huub de Haas
  4. Jimme Bruining
  5. Mathijs Langezaal
  6. Nick Maas*
  7. Rogier Beets
  8. Rogier Sluijter*
  9. Ton Schut
  10. Wytze Hofman

 

Heren 3 - 2e klasse

Trainer: vacant

Training 1: Do 20:45-22:15 PC

Training 2: Ma 19:00-20:30 CC fac. oneven wkn

  1. Dennis Vermeulen
  2. Frank Frijlink
  3. Gert Fontein
  4. Gustaaf Knip
  5. John van de Bogaert
  6. Leon de Wit
  7. Paul Zweekhorst
  8. Rens van Overveld
  9. Ronnie Vermeulen
  10. Sebastiaan Wesseloo
  11. Toine Jongerius
  12. Vincent Ballendux

 

Heren 4 - 3e klasse

Trainers: Huub de Haas & Rogier Beets

Training 1: Do 19:15-20:45 PC

Training 2: Ma 19:00-20:30 CC fac. oneven wkn

  1. Bart Ruiter
  2. Ferry van der Bilt*
  3. Han de Rijk
  4. Justin Meuwsen
  5. Luuk de Graaf
  6. Max Hosper
  7. Micha Slotboom
  8. Okke Koopman*
  9. Rick Versteeg
  10. Robin ter Weel

 

 

*Zijn niet het hele seizoen aanwezig en/of inzetbaar (tijdens de competitiewedstrijden)


«   »