Home » Definitieve teamindeling jeugd - Seizoen 2022-2023

Definitieve teamindeling jeugd - Seizoen 2022-2023

Gepubliceerd op 30 juni 2022 om 21:18

Het seizoen 2022-2023 zal van start zal gaan op maandag 22 augustus 2022.

 

Voor de zalen worden de volgende afkoringen gebruikt: Sporthal de Paperclip (PC), Weide wereld (WW), Marezaal (MZ) en Cultuurcampus (CC).

Mini's

 

N5-1 - 1e klasse

Trainer: Joke Kalma (do)

Coach: ouders in overleg

Training 1: Do 18:00-19:30 WW

Training 2: Di 18:00-19:30 WW (even wk per sept.)

  1. Eline Duijzend

  2. Jinthe Mater

  3. Elin Overbeek

  4. Klarijn Wanders

  5. Cathelijne Aarts

  6. Arianne Oudshoorn

 

N5-2 - 1e klasse

Trainer: Joke Kalma (do)

Coach: ouders in overleg

Training 1: Do 18:00-19:30 WW

Training 2: Di 18:00-19:30 WW (even wk per sept.)

  1. Lotte Miltenburg

  2. Aimée Pots         

  3. Lisa Sandmann

  4. Julia Verdouw

  5. Giulia Mercatelli

  6. Carice Meijer

 

N5-3 - 2e  klasse

Trainers: Carla & Jeanette (di)

Coach: Dennis Kraan

Training 1: Di 18:00-19:30 WW

Training 2: Do 18:00-19:30 WW (even wk per sept.)

  1. Sil Kunst

  2. Jesse Stoops

  3. Timo Groen

  4. David Endeman

  5. Oscar Teulings

 

N5-4 - 2e klasse

Trainer: Carola Brom (di)

Coach: ouders in overleg

Training 1: Di 18:00-19:30 WW

Training 2: Do 18:00-19:30 WW (even wk per sept.)

  1. Maeve de Graauw

  2. Lotte Vos

  3. Merle Brom

  4. Ajla Murtic

  5. Lina Francisca

  6. Mirthe Laudy

 

N4-1 - CMV 4

Trainer: n.t.b.

Coach: ouders in overleg

Training 1: Do 18:00-19:30 WW

Training 2: Di 18:00-19:30 WW (even wk per sept.)

  1. Anniek van Noort

  2. Iris van den Hurk*

  3. Roxy Sax

  4. Lana Griffioen

  5. Maud Plageman

 

CMV toernooimini’s N2, 3 en 4

Trainers: Carla & Jeanette

Training 1: Di 18:00-19:30 WW

  1. Niels Winkel
  2. Luc Kunst
  3. Oscar Teulings
  4. Lucas Kolkman

 

CMV toernooimini’s N1, 2 en 3

Trainers: Daniëlle Kats + ass. trainers

Training 1: Do 18:00-19:30 WW

  1. Carlijn Verkammen

  2. Liv Dijkman
  3. Evie Beijer
  4. Mira Tutal
  5. Meyra Dincer
  6. Loena de Laat

 

Jongens

 

JA1 - 1e klasse

Trainers: Maarten Zwarter & Ferry van der Bilt

Coach: vacant

Training 1: di 19:30-21:00 WW

Training 2: do 18:30-20:00 MZ

  1. Lucas Baltus
  2. Twan den Dikken
  3. Steven Heijn
  4. Ivar Hengst
  5. Yvo van der Leij
  6. Jochem Nelissen
  7. Mats Sinke
  8. Jayden Tu
  9. Wessel Veldhuizen
  10. Rick van Vugt

 

JA2 - 2e klasse

Trainer: Ferry van der Bilt

Coach: vacant

Training: wo 19:00-20:30 PC

  1. Jonas Besamusca
  2. Declan Bliekendaal
  3. Quinten de Haan
  4. Yarnick de Haan
  5. Itay Inbar
  6. Mads Kok
  7. Daniël Miranda Palma
  8. Jorrit Plantema
  9. Max Rothkrantz
  10. Stef Sillekens
  11. Jonathan Stemerdink*

 

JB1 - 1e klasse

Trainers: Ferry van der Bilt & Jan van de Venis

Coach: Ferry van der Bilt

Training 1: ma 19:00-20:30 CC

Training 2: wo 17:30-19:00 PC

  1. Jens Bakker
  2. Ties Berends
  3. Noah Boormans
  4. Aaron Bosselaar
  5. Simon Chalaby
  6. Ysbrandt Engelen
  7. Kiet Hellemans
  8. Floris Kamer
  9. Rigved Kashelkar
  10. Twan Schikker

 

JC1 - 1e klasse

Trainer: Maartje Pierhagen

Coach: Maartje Pierhagen

Training 1: ma 17:30-19:00 CC

Training 2: wo 19:00-20:30 PC

  1. Rins Hanekamp
  2. Rafael Harzevoort
  3. Milan van der Horst
  4. Mischa Kolinko
  5. Jenten Noordzij
  6. Olivier Patist
  7. Niek Sandmann
  8. Tias Wesseloo

 

JC2 - 2e klasse

Trainer: Ties Berends

Coach: vacant

Training: do 17:30-19.15 PC

  1. Lars Brom
  2. Hidde  Brouwer
  3. Rowan de Jong
  4. Kaan Konuksever
  5. Olav Kuijk
  6. Jarno van Noort
  7. Davy Rietveld
  8. Xander Veldman
  9. Stefan Winkel
  10. Steve Gaasenbeek*

 

Meisjes

 

MA1 - Hoofdklasse

Trainer: Ralph Sap

Training 1: ma 19:00-20:30 CC

Training 2: wo 18:00-19:30 MZ

  1. Liza Knip
  2. Noesja Beciri*
  3. Tessa Hoornstra*
  4. Kahlo Timmers
  5. Valerie de Bokx
  6. Lucca Verkuijl
  7. Anniek Kalksma
  8. Maud Hellemans
  9. Elise van Veen
  10. Maura Verhagen
  11. Vera Nekeman

 

MA2 - Hoofdklasse

Trainer: Rick Wiggers

Training 1: di 19:30-21:00 WW

Training 2: do 17:30-19.15 PC

  1. Inez van der Kooij
  2. Emma Verdouw
  3. Victoria Touw
  4. Celeste van de Venis
  5. Bente Warners
  6. Eva Douma
  7. Amy Wiggers
  8. Anne de Brabander
  9. Claudia Uiterwijk

 

MA3 - 1e klasse

Trainers: Noömy Zuil (di) & Wibo Wieling (do)

Training 1: di 19:30-21:00 WW

Training 2: do 17:30-19.15 PC

  1. Imke Hoevenaars
  2. Nina Bedijn
  3. Luna Paudyal
  4. Marit Mensinga
  5. Indie Pierhagen
  6. Isis Finders
  7. Maja Warnaar
  8. Vanisha Angoelal
  9. Laura Gruters

 

MA4 - 2e klasse

Trainer: Toine Jongerius

Training: do 18:30-20:00 MZ

  1. Nisha Paudyal
  2. Jasmijn de Bruijn
  3. Eva de Geus
  4. Danja Oostveen
  5. Lara Marrée
  6. Senna van Stijn
  7. Roos Voorsluys
  8. Basma Benjah

 

MB1 - Hoofdklasse

trainers: Maijke de Jong - Kuijer & Jeroen vd Hoef

Training 1: ma 17:30-19:00 CC

Training 2: wo 17:30-19:00 PC

  1. Daniëlle Kats
  2. Amber Bergkotte
  3. Birgit de Jong
  4. Eva Kroon
  5. Mette Finders
  6. Sascha Klinge
  7. Danieke van Leeuwen
  8. Tessa de Jong
  9. Alied Peen
  10. Roos Nijmeijer
  11. Resa den Dikken

 

MB2 - 2e klasse

Trainer: Wouter Verkuijl

Training 1: di 18:00-19:30 WW

Training 2: optie meetrainen om de week met MA4 op do 18:30-20:00 MZ

  1. Pilar Wesseloo
  2. Silke Dijkman
  3. Vlinder Postma
  4. Finette Knippers
  5. Femke Blom
  6. Lynn Loeber
  7. Eva Nauta
  8. Evelyn van der Put
  9. Fenna Hoogkamer

 

MB3 - 2e klasse

Trainer: Madelon Schmaal

Training: wo 19:00-20:30 PC

  1. Kirsten Rowaan
  2. Fréderique Debisarun
  3. Suzanne van der Graaf
  4. Elianne Krijgsheld
  5. Maryfer Keij
  6. Elis de Medeiros Costa
  7. Marijne/Fen Bakker
  8. Lotte Hagenaars
  9. Imke van den Berg

 

MB4 - 3e klasse

Trainer: Rianne Matze

Training: wo 19:00-20:30 PC

  1. Soraya Sherzad
  2. Yana Mladenova
  3. Carlijn Kruithof
  4. Rozhan Safari
  5. Milou van Moorselaar
  6. Zola van Bergenhenegouwen
  7. Manon van Noort
  8. Frederique Mazeland
  9. Bente van Deursen
  10. Aisia van der Meulen
  11. Esther Esselink

 

MC1 - Hoofdklasse

Trainers: Danielle Conijn (wo) & Wibo Wieling (ma)

Training 1: ma 17:30-19:00 CC

Training 2: wo 17:30-19:00 PC

  1. Minke Eijsackers
  2. Renske de Wit
  3. Joy Wiggers
  4. Xanthe de Haan
  5. Floor Nelissen
  6. Jana Ristic
  7. Esmee Zuiderhoek
  8. Fiene Verdouw
  9. Evy Heijn

 

MC2 - Hoofdklasse

Trainers: Jeroen Oudshoorn & Tom Pots

Training 1: ma 17:30-19:00 CC

Training 2: wo 18:00-19:30 MZ

  1. Evy Klinge
  2. Marit van den Berg
  3. Meike Lennaerts
  4. Isolde Krijgsheld
  5. Josephine Lok
  6. Vera Pots
  7. Linde Oudshoorn
  8. Elise Lennaerts
  9. Aryaa Dave

 

MC3 - 1e klasse

Trainers: Armin Eijsackers (do) & Jola Drost (wo)

Training 1: wo 17:30-19:00 PC

Training 2: do 18:00-19:30 WW

  1. Ainhoa Hummels
  2. Marit Schrap
  3. Alara Dincer
  4. Irena Nauta
  5. Sofie Blok
  6. Lindsey Rietveld
  7. Eef Eijsackers
  8. Pippa Marree
  9. Sophie van der Wurff

 

MC4 - 2e klasse

Trainer: Merel Leistikow

Training: do 17:30-19.15 PC

Training 2: optie meetrainen om de week met MC3 op wo 17:30-19:00 PC

  1. Nienke van Doorn
  2. Floor van der Put
  3. M. M.
  4. Mirre Bergkotte
  5. Mimousha Majdandzic
  6. Sophia van der Maas
  7. Dila Konuksever
  8. Bente Joosse
  9. Jasmijn Kreuk

 


«