Home » Concept teamindeling jeugd - Seizoen 2022-2023

Concept teamindeling jeugd - Seizoen 2022-2023

Gepubliceerd op 29 mei 2022 om 10:13

Onderstaand is de concept teamindeling jeugd voor seizoen 2022/2023 te raadplegen. Mochten hier vragen of opmerkingen op zijn, kun je die sturen aan JC@limesvolleybal.nl.

Eind juni 2022 zullen de teams definitief worden gemaakt en gaan we ook de trainers/trainingstijden opmaken voor de teams.

Het seizoen 2022-2023 zal van start gaan op maandag 22 augustus 2022 en zal eindigen op donderdag 25 mei 2023.

 

Mini's

 

N5-1 - 1e klasse

  1. Eline Duijzend

  2. Jinthe Mater

  3. Elin Overbeek

  4. Klarijn Wanders

  5. Cathelijne Aarts

N5-2 - 1e klasse

  1. Lotte Miltenburg

  2. Aimée Pots         

  3. Lisa Sandmann

  4. Julia Verdouw

  5. Arianne Oudshoorn

N5-3 - 2e  klasse

  1. Sil Kunst

  2. Jesse Stoops

  3. Timo Groen

  4. David Endeman

  5. Oscar Teulings

N5-4 / N5-5 - 2e klasse

  1. Maeve de Graauw

  2. Lotte Vos

  3. Giulia Mercatelli

  4. Merle Brom

  5. Ajla Murtic

  6. Lina Francisca

  7. Mirthe Laudy

N4-1 - 2e klasse

  1. Anniek van Noort

  2. Iris van den Hurk

  3. Roxy Sax

  4. Lana Griffioen

  5. Maud Plageman

CMV toernooimini’s

  1. Niels Winkel

  2. Luc Konst

  3. Evie Beijer

  4. Liv Dijkman

  5. Carlijn Verkammen

  6. Mira Tutal

  7. Meyra Dincer

  8. Loena de Laat

 

Jongens

 

JA1 - 1e klasse

  1. Steven Heijn
  2. Ivar Hengst
  3. Jayden Tu
  4. Twan den Dikken
  5. Rick van Vugt
  6. Lucas Baltus
  7. Mats Sinke
  8. Yvo van der Leij
  9. Wessel Veldhuizen
  10. Jochem Nelissen

 

JA2 - 2e klasse

  1. Declan Bliekendaal
  2. Quinten de Haan
  3. Jonas Besamusca
  4. Stef Sillekens
  5. Itay Inbar
  6. Daniël Miranda Palma
  7. Max Rothkrantz
  8. Jorrit Plantema
  9. Mads Kok

 

JB1 - 1e klasse

  1. Jesper Vergouwen
  2. Niels Heije
  3. Ties Berends
  4. Kiet Hellemans
  5. Kyle Danish
  6. Aaron Bosselaar
  7. Noah Boormans
  8. Simon Chalaby

 

JB2 - 1e klasse

  1. Ysbrandt Engelen
  2. Twan Schikker
  3. Jens Bakker
  4. Yarnick de Haan
  5. Niek Sandmann
  6. Tias Wesseloo
  7. Floris Kamer
  8. Rins Hanekamp
  9. Rigved Kashelkar

 

JC1 - 1e klasse

  1. Jasper Ket
  2. Rafael Harzevoort
  3. Olivier Patist
  4. Milan van der Horst
  5. Jenten Noordzij
  6. Lars Brom
  7. Mischa Kolinko
  8. Rowan de Jong

JC2 - 2/3e klasse

  1. Kaan Konuksever
  2. Stefan Winkel
  3. Xander Veldman
  4. Hidde  Brouwer
  5. Olav Kuijk
  6. Jarno van Noort
  7. Davy Rietveld
  8. Steve Gaasenbeek*

Bij eventuele extra opzeggingen bij de jongens B categorie bestaat het risico dat we één B-team terug moeten trekken. In dat geval zullen een aantal van de jongste spelers uit alle teams worden verschoven naar een lager team.

 

*meetrainer

 

Meisjes

 

MA1 - Hoofdklasse

  1. Liza Knip
  2. Noesja Beciri**
  3. Tessa Hoornstra
  4. Kahlo Timmers
  5. Valerie de Bokx**
  6. Lucca Verkuijl
  7. Anniek Kalksma
  8. Maud Hellemans
  9. Elise van Veen

 

MA2 - Hoofdklasse

  1. Inez van der Kooij
  2. Emma Verdouw
  3. Victoria Touw
  4. Celeste van de Venis
  5. Bente Warners
  6. Eva Douma
  7. Amy Wiggers
  8. Anne de Brabander
  9. Claudia Uiterwijk
  10. Vera Nekeman**

 

MA3 - 1e klasse

  1. Imke Hoevenaars
  2. Nina Bedijn
  3. Luna Paudyal
  4. Marit Mensinga
  5. Indie Pierhagen
  6. Isis Finders
  7. Maja Warnaar
  8. Vanisha Angoelal
  9. Laura Gruters
  10. Maura Verhagen**

 

MA4 - 2e klasse

  1. Nisha Paudyal
  2. Jasmijn de Bruijn
  3. Eva de Geus
  4. Danja Oostveen
  5. Lara Marrée
  6. Senna van Stijn
  7. Roos Voorsluys
  8. Basma Benjah

 

MB1 - Hoofdklasse

  1. Daniëlle Kats
  2. Amber Bergkotte
  3. Birgit de Jong
  4. Eva Kroon
  5. Mette Finders
  6. Sascha Klinge
  7. Danieke van Leeuwen
  8. Tessa de Jong
  9. Alied Peen
  10. Roos Nijmeijer

 

MB2 - 2e klasse

  1. Pilar Wesseloo
  2. Silke Dijkman
  3. Vlinder Postma
  4. Finette Knippers
  5. Femke Blom
  6. Lynn Loeber
  7. Eva Nauta
  8. Evelyn van der Put
  9. Resa den Dikken

MB3 - 2e klasse

  1. Kirsten Rowaan
  2. Fréderique Debisarun
  3. Suzanne van der Graaf
  4. Elianne Krijgsheld
  5. Maryfer Keij
  6. Elis de Medeiros Costa
  7. Marijne/Fen Bakker
  8. Lotte Hagenaars
  9. Fenna Hoogkamer

 

MB4 - 3e klasse

  1. Soraya Sherzad
  2. Imke van den Berg
  3. Yana Mladenova
  4. Carlijn Kruithof
  5. Rozhan Safari
  6. Milou van Moorselaar
  7. Zola van Bergenhenegouwen
  8. Manon van Noort
  9. Frederique Mazeland
  10. Aisia van der Meulen

 

MC1 - Hoofdklasse

  1. Minke Eijsackers
  2. Renske de Wit
  3. Joy Wiggers
  4. Xanthe de Haan
  5. Floor Nelissen
  6. Jana Ristic
  7. Esmee Zuiderhoek
  8. Fiene Verdouw
  9. Evy Heijn

 

MC2 - Hoofdklasse

  1. Evy Klinge
  2. Marit van den Berg
  3. Meike Lennaerts
  4. Isolde Krijgsheld
  5. Josephine Lok
  6. Vera Pots
  7. Linde Oudshoorn
  8. Elise Lennaerts
  9. Aryaa Dave

 

MC3 - 1e klasse

  1. Ainhoa Hummels
  2. Marit Schrap
  3. Alara Dincer
  4. Irena Nauta
  5. Sofie Blok
  6. Lindsey Rietveld
  7. Eef Eijsackers
  8. Pippa Marree
  9. Sophie van der Wurff

 

MC4 - 2e klasse

  1. Nienke van Doorn
  2. Floor van der Put
  3. M.
  4. Mirre Bergkotte
  5. Mimousha Majdandzic
  6. Sophia van der Maas
  7. Dila Konuksever
  8. Bente Joosse
  9. Zaira Karaman
  10. Jasmijn Kreuk

 

** Nog overleg met de jeugdcommissie.


«   »