Teamindeling seizoen 2023-2024


MA 1 - Hoofdklasse

Trainer: Gerrit

wo 18:30-20:00 MZ

  1. Amy Wiggers
  2. Vera Nekeman
  3. Elise van Veen
  4. Victoria Touw
  5. Celeste van de Venis
  6. Bente Warners
  7. Claudia Uiterwijk*
  8. Eva Douma
  9. Anne de Brabander
  10. Danieke van Leeuwen
  11. Marit Mensinga

 

MA 2 - Hoofdklasse

Trainers: Maijke & Jeroen

ma: 19:00-20:30 CC

wo: 17:30-19:00 PC

  1. Tessa de Jong
  2. Daniëlle Kats
  3. Amber Bergkotte
  4. Birgit de Jong
  5. Sascha Klinge
  6. Roos Nijmeijer
  7. Alied Peen
  8. Eva Kroon
  9. Macy Jooren

 

MA 3 - 1e klasse

Trainer: Jeroen vd H

ma: 17:30-19:00 CC

In overleg tweede training bij D5/6/7 of MA1/2

  1. Isis Finders
  2. Imke Hoevenaars
  3. Luna Paudyal
  4. Vanisha Angoelal
  5. Nina Bedijn
  6. Laura Gruters
  7. Indie Pierhagen
  8. Maja Warnaar
  9. Pilar Wesseloo
  10. Mette Finders
  11. Resa den Dikken

 

MA 4 - 2e klasse

Trainer: Fleur

do: 19:15-20:45 PC

  1. Eva de Geus*
  2. Danja Oostveen
  3. Lara Marrée
  4. Senna van Stijn
  5. Roos Voorsluys
  6. Fréderique Debisarun
  7. Rozhan Safari
  8. Vlinder Postma
  9. Finette Knippers
  10. Femke Blom
  11. Elianne Krijgsheld
  12. Kirsten Rowaan

 

MA 5 - 2e klasse

Trainers: Madelon & Rianne

wo: 19:00-20:30 PC

  1. Manon van Noort
  2. Mariska vd Dikkenberg
  3. Marijne/Fen Bakker
  4. Elis de Medeiros Costa
  5. Milou van Moorselaar
  6. Frederique Mazeland
  7. Zola van Bergenhenegouwen
  8. Soraya Sherzad

 

MB 1 - Hoofdklasse

Trainer: Wibo

ma: 17:30-19:00 CC

do: 18:30-20:00 MZ

  1. Jana Ristic
  2. Minke Eijsackers
  3. Renske de Wit
  4. Xanthe de Haan
  5. Floor Nelissen
  6. Esmee Zuiderhoek
  7. Joy Wiggers
  8. Evy Heijn
  9. Fiene Verdouw
  10. Khrystyna Brandybura

 

MB 2 - 1e klasse

Trainer: Toine

wo: 18:30-20:00 MZ (Ralph)

do: 17:30-19:15 PC

  1. Pippa Marree
  2. Isolde Krijgsheld
  3. Sophie van der Wurff
  4. Lindsey Rietveld
  5. Meike Lennaerts
  6. Maryfer Keij
  7. Lotte Hagenaars
  8. Eva Nauta
  9. Lynn Loeber
  10. Evelyn van der Put

 

MB 3 - 2e klasse

Trainer: Victoria

do: 18:30-20:00 MZ

optie meetrainen om de week met MB2

wo: 18:30-20:00 MZ (Ralph)

  1. Sofie Blok
  2. Ainhoa Hummels
  3. Irena Nauta
  4. Suzanne van der Graaf
  5. Imke van den Berg
  6. Isis Hesseling
  7. Bente van Deursen
  8. Aisia van der Meulen
  9. Fenna Hoogkamer
  10. Nienke vd Wal
  11. Nienke vd Geest

 

MC 1 - Hoofdklasse

Trainers: Armin & Tom

wo: 17:30-19:00 PC

do: 17:30-19:15 PC

  1. Linde Oudshoorn
  2. Aryaa Dave
  3. Marit van den Berg
  4. Vera Pots
  5. Elise Lennaerts
  6. Evy Klinge
  7. Josephine Lok
  8. Eef Eijsackers
  9. Isabella Mercatelli

 

MC 2 - 1e klasse

Trainer: Merel

do: 17:30-19:15 PC

In overleg tweede training bij MC1/3/4

  1. Alara Dincer
  2. Maylin Middelweerd
  3. Mirre Bergkotte
  4. Sophia van der Maas
  5. Dila Konuksever
  6. Bente Joosse
  7. Floor van der Put
  8. Mimousha Majdandzic
  9. Isabel Meijer
  10. Zohra-Lynn Sneller

 

MC 3 - 2e klasse

Trainer: Birgit

ma: 17:30-19:00 CC

wo: 17.30-19:00 PC (nog geen trainer)

  1. Maeve de Graauw
  2. Lotte Vos
  3. Sofia van Sonsbeek
  4. Femke Korff de Gidts
  5. Iris de Rooij
  6. Nynke Sturm
  7. Carice Meijer
  8. Klarijn Wanders
  9. Cathelijne Aarts

 

MC 4 - 2e klasse

Trainers: Jeroen & Joke

di: 17:30-19:00 WW

do: 18:00-19:30 WW

  1. Elin Overbeek
  2. Julia Verdouw
  3. Jinthe Mater
  4. Arianne Oudshoorn
  5. Eline Duijzend
  6. Lisa Sandmann
  7. Giulia Mercatelli
  8. Lotte Miltenburg
  9. Aimée Pots

 

MC 5  - 3e klasse

Di 17.30-19.00 WW (Minke)

Do 18:00-19:30 WW oneven wk (Mieke en Vincent)

  1. Margo Thielen
  2. Anna Nikkels
  3. Elize Jagt
  4. Danika van Rensburg
  5. Defne Depren
  6. Lina Francisca
  7. Yu Lu Chen
  8. Chloë Chu

 

N6 1  - 2e klasse

Di 18:00-19.30 WW (Mark)

Do 18:00-19:30 WW oneven wk (Carola en Vincent)

  1. Noa Ramsagar
  2. Vivienne Luinenburg
  3. Lana Griffioen
  4. Emma v Elswijk
  5. Maud Plageman

 

N5 1 – 1e klasse

Di 18:00-19.30 WW (Joy en Esmée)

Do 18:00-19:30 WW oneven wk (Carola en Vincent)

  1. Mirthe Laudy
  2. Isolde Schildmeijer
  3. Ajla Murtic
  4. Merle Brom
  5. Liselot Türksel
  6. Sarah Louisa Rozenhof-Spek

 

N5 3 – 2e klasse

Di 18.00-19.30 WW (Tom)

Do 18:00-19:30 WW even wk (ouders en assistent)

  1. Anniek van Noort
  2. Iris van den Hurk
  3. Kim Thielen
  4. Anna Grotenhuis
  5. Vita Smits

 

N5 4 – 2e klasse

Di 18:00-19.30 WW (Tom)

Do 18:00-19:30 WW even wk (ouders en assistent)

  1. Carlijn Verkammen
  2. Diana Harutunjan
  3. Liv Dijkman
  4. Lisanne Brouwer
  5. Alin Bashar
  6. Maud van der Lee

 

N4 1 – 2e klasse

Do 18:00-19:30 WW (Daniëlle, Jenten, Milou en Milan)

Di 18:00-19:30 WW even wk (Jeanette en Kyle)

  1. Marie Tjepkema
  2. Mira Tutal
  3. Elise Wenting
  4. Meyra Dincer
  5. Merel Bouma

 

N4 2 – 2e klasse

Do 18:00-19:30 WW (Daniëlle, Jenten, Milou en Milan)

Di 18:00-19:30 WW even wk (Jeanette en Kyle)

  1. Elin Maas
  2. Isabel de Leeuw
  3. Linde de Leeuw
  4. Leonie Duijzend
  5. Amy van Eck

 

*Zijn niet het hele seizoen aanwezig en/of inzetbaar (tijdens de competitiewedstrijden)