Teamindeling Senioren 2024-2025


Dames 1 - 3e divisie

Trainers: Jos & Rick

Training 1: di 20:00 - 22:00 CC

Training 2: do 20:00 - 22:00 MZ

  1. Amy Wiggers
  2. Anne de Brabander
  3. Anouk Slaghekke
  4. Catho Gruters
  5. Danieke van Leeuwen
  6. Eva Douma
  7. Indi van Faassen
  8. Jasmijn van de Hoef
  9. Lente Kroon
  10. Noa Ophof
  11. Renske Schoenmaker

 

Dames 2 - 3e divisie

Trainer: Wibo

Training 1: ma 19:00 - 20:45 CC

Training 2: do 20:00 - 22:00 MZ

  1. Bente Warners
  2. Cindy Echtelt
  3. Claudia Uiterwijk
  4. Danielle Conijn
  5. Elise van Veen
  6. Floor Liekelema
  7. Joya Blijleven
  8. Kim Gouweleeuw
  9. Noömy Zuil
  10. Puck de Rooij
  11. Tessa Hoornstra
  12. Vera Nekeman

 

Dames 3 - promotieklasse

Trainer: Wibo

Training 1: wo 20:00 - 22:00  MZ

Training 2: ma 19:00 - 20:30 CC** oneven wkn 

  1. Alm Wiggers-de Boer**
  2. Aniek Croonen*
  3. Anke Boerefijn*
  4. Irma Verschure**
  5. Judith van Rooijen**
  6. Julia de Langen**
  7. Kirsten van der Lee
  8. Marieke Wissink**
  9. Mariska van Stijn**
  10. Nadia Koraichi*
  11. Nadieh Wieling
  12. Roos van Kuijk

 

Dames 4 - 1e klasse

Dubbele competitie aangevuld met jeugdspelers

 

Dames 5 - 1e klasse

Trainer: Alm

Training 1: ma 20:30 - 22:15 CC

Training 2: do 20:30 - 22:30 PC

  1. Danielle Beenen
  2. Dewi van Zetten
  3. Jil Polet
  4. Lara Kuijer
  5. Laura Gruters
  6. Lieke de Geus
  7. Lisanne Beenen
  8. Maaike van der Sluijs
  9. Maura Verhagen
  10. Nienke van Gils
  11. Sophie van Dinteren
  12. Victoria Touw

 

Dames 6 - 1e klasse

Trainer: Corné

ma 19:00 - 20:30 CC

wo 21:00 - 22:30 PC

  1. Carla Winkel - Roos
  2. Femke van Es*
  3. Fleur Versteeg
  4. Lisanne van Veen
  5. Lotte van der Vaart
  6. Maijke de Jong
  7. Mieke Thielen
  8. Myrthe Fokkenrood
  9. Sharita Wolswijk
  10. Steffie Pennings-Janssen
  11. Suzan Woppereis

 

Dames 7 - 2e klasse

Trainer: Maarten

do 20:30 - 22:30 PC

ma 19:00 - 20:30 CC**

  1. Anne Fokkenrood**
  2. Ester Nijrolder
  3. Gaby Koren
  4. Indie Pierhagen**
  5. Jorien Haverkamp
  6. Karlijn Veenhof*
  7. Luna Paudyal
  8. Manon Emo
  9. Nina Bedijn
  10. Pauline Melchers
  11. Rosanne Dijkstra

 

Dames 8 - 2e klasse

Dubbele competitie jeugdspelers

 

Dames 9 - 3e klasse

Trainer: Hans

Training 1: wo 21:00 - 22:30 PC

  1. Carolien Goudriaan*
  2. Charlotte Flinterman
  3. Inge Oostveen 
  4. Jacquelien van Schaik
  5. Linda Janssen
  6. Lisette van der Niet
  7. Mariska Plakman
  8. Marleen de Kruijff
  9. Merel Leistikow
  10. Stephanie van Schaik
  11. Ybella Dijkstra

 

Dames 10 - 3e klasse

Trainers: Petra & Myrthe

wo 19:30 - 21:00 PC

  1. Britt Florie
  2. Danja Oostveen
  3. Denise Bosman
  4. Eva de Geus
  5. Jasmijn de Bruin
  6. Jola Drost
  7. Lara Marrée
  8. Nisha Paudyal
  9. Rianne de Haas
  10. Roos Voorsluys
  11. Senna van Stijn
  12. Vanisha Angoelal***

 

Dames 11 - 3e klasse

Trainer: Hans

wo 19:30 - 21:00 PC

  1. Amy Bokhorst
  2. Bobby Kortland
  3. Denise Pompies
  4. Esmee van der Wurff
  5. Frederique Mazeland
  6. Lisa Könst
  7. Lisanne Wetzels
  8. Maaike van Zanten
  9. Melissa Vlasblom*
  10. Sophie Wichman

 

Heren 1 - 3e divisie

Trainer: Gerlof

Training: Ma 20:30-22:30 CC

  1. Armin Eijsackers
  2. Bas Kerpel
  3. Bernd Talsma
  4. Bram Hoogesteger
  5. Jan van de Venis
  6. Jasper Groesz*
  7. Jochem Nelissen
  8. Rembert Brouwer
  9. Rens Wagenbuur
  10. Thomas Vilder
  11. Timo Vos
  12. Tjebbe van Oostenbruggen

 

Heren 2 - 1e klasse

Trainer: Robbert-Jan

Training 1: Do 20:30-22:30 PC

Training 2: Ma 20:30-22:30 CC

  1. David van de Beld
  2. Huub de Haas
  3. Jeroen van Schaik
  4. Jimme Bruining
  5. Martijn Gijsbertsen
  6. Mats Sinke
  7. Mathijs Langezaal
  8. Rens van Overveld
  9. Robin ter Weel
  10. Rogier Beets
  11. Sebastiaan Wesseloo
  12. Serge Versteeg
  13. Nick Maas*
  14. Rogier Sluijter*

 

Heren 3 - 3e klasse

Trainer: Ferry

Training 1: Do 20:30-22:30 PC

Training 2: Ma 19:00-20:30 CC, even wkn

  1. Lucas Baltus
  2. Matthijs Nap
  3. Stef Stevens
  4. Steven Heijn
  5. Toine Jongerius
  6. Twan den Dikken
  7. Wessel Veldhuizen
  8. Yvo van der Leij
  9. Emiel Bransen*

evt aanvulling invallers H4/jeugd

 

Heren 4 - 3e klasse

Trainer: Huub & Rogier

Training 1: Do 19:00-20:30 PC
Training 2: Ma 19:00-20:30 CC, even wkn

  1. Declan Bliekendaal
  2. Han de Rijk
  3. Itay Inbar
  4. Jelte Stevens
  5. Jonas Besamusca
  6. Justin Meuwsen
  7. Luuk de Graaf
  8. Max Hosper
  9. Micha Slotboom
  10. Quinten de Haan
  11. Bart Ruiter*
  12. Ferry van der Bilt*

 

*    Meetrainer / niet het hele seizoen aanwezig

**  2e training facultatief voor hen die dat hebben aangevraagd

*** Meetrainen bij D7