Teamindeling Jeugd seizoen 2024-2025 (voorlopig)


MA 1 - Hoofdklasse

  1. Birgit de Jong
  2. Eva Kroon
  3. Sascha Klinge
  4. Roos Nijmeijer
  5. Tessa de Jong
  6. Daniëlle Kats
  7. Amber Bergkotte
  8. Pilar Wesseloo
  9. Maja Warnaar

MA 2 - Hoofdklasse

  1. Joy Wiggers
  2. Jana Ristic
  3. Minke Eijsackers
  4. Renske de Wit
  5. Floor Nelissen
  6. Esmee Zuiderhoek
  7. Fiene Verdouw
  8. Xanthe de Haan
  9. Madu Feij
  10. Alied Peen
  11. Roya Farshidi

 

MA 3 - 1e klasse

  1. Khrystyna Brandybura
  2. Evy Heijn
  3. Resa den Dikken
  4. Vanisha Angoelal
  5. Evelyn van der Put
  6. Maryfer Keij
  7. Eva Nauta
  8. Lynn Loeber
  9. Fréderique Debisarun

MA 4 - 2e klasse

  1. Nienke van der Geest
  2. Bente van Deursen
  3. Rozhan Safari
  4. Elianne Krijgsheld
  5. Vlinder Postma
  6. Kirsten Rowaan
  7. Femke Blom
  8. Finette Knippers
  9. Marijne/Fen Bakker

 

MA 5 - 2e klasse

  1. Manon van Noort
  2. Milou van Moorselaar
  3. Mariska van den Dikkenberg
  4. Zola van Bergenhenegouwen
  5. Aisia van der Meulen
  6. Isis Hesseling
  7. Suzanne van der Graaf
  8. Imke van den Berg
  9. Soraya Sherzad

MB 1 - Hoofdklasse

  1. Isabella Mercatelli
  2. Linde Oudshoorn
  3. Aryaa Dave
  4. Marit van den Berg
  5. Vera Pots
  6. Elise Lennaerts
  7. Eef Eijsackers
  8. Evy Klinge
  9. Josephine Lok

MB 2 - 1e klasse

  1. Meike Lennaerts
  2. Pippa Marree
  3. Lindsey Rietveld
  4. Isolde Krijgsheld
  5. Sophie van der Wurff
  6. Alara Dincer
  7. Sophia van der Maas
  8. Bente Joosse
  9. Isabel Meijer
  10. Floor van der Put

MB 3 - 1e klasse

  1. Maylin Middelweerd
  2. Mirre Bergkotte
  3. Mimousha Majdandzic
  4. Dila Konuksever
  5. Zohra-Lynn Sneller
  6. Elize Jagt
  7. Margo Thielen
  8. Femke Korff de Gidts
  9. Cathelijne Aarts

 

MB 4 - 2e klasse

  1. Nienke van der Wal
  2. Sofie Blok
  3. Ainhoa Hummels
  4. Irena Nauta
  5. Sofia van Sonsbeek
  6. Iris de Rooij
  7. Defne Depren
  8. Anna Hendriks
  9. Chloë Chu
  10. Anna Nikkels

 

MC 1 - Hoofdklasse

  1. Lisa Sandmann
  2. Jinthe Mater
  3. Giulia Mercatelli
  4. Arianne Oudshoorn
  5. Eline Duijzend
  6. Elin Overbeek
  7. Julia Verdouw
  8. Lotte Miltenburg
  9. Aimée Pots

 

MC 2 - 1e klasse

  1. Noa Ramsagar
  2. Nynke Sturm
  3. Klarijn Wanders
  4. Carice Meijer
  5. Faye Breuker
  6. Diana Harutunjan
  7. Lina Francisca
  8. Danika van Rensburg
  9. Vivienne Luinenburg

 

MC 3 - 2e klasse

  1. Isolde Schildmeijer
  2. Ajla Murtic
  3. Merle Brom
  4. Maud Plageman
  5. Lana Griffioen
  6. Emma van Elswijk
  7. Iris van den Hurk
  8. Anniek van Noort

 

MC 4  - 3e klasse

  1. Lotte Vos
  2. Maeve de Graauw
  3. Yu Lu Chen
  4. Liselot Türksel
  5. Sarah Louisa Rozenhof-Spek
  6. Kiki Nieuwland
  7.  <<ruimte voor nieuwe leden>>
  8.  <<ruimte voor nieuwe leden>>

 

JA 1  - Hoofdklasse

  1. Aaron Bosselaar
  2. Jens Bakker
  3. Rigved Kashelkar
  4. Simon Chalaby
  5. Twan Schikker
  6. Noah Boormans
  7. Boaz Rijsenbrij
  8. Ysbrandt Engelen
  9. Floris Kamer

 

JA 2 – 1e klasse

  1. Daniël Miranda Palma
  2. Mads Kok
  3. Yarnick de Haan
  4. Rafael Harzevoort
  5. Jonathan Stemerdink
  6. Julian Messink
  7. Casper Smith

 

JB 1 – Hoofdklasse

  1. Niek Sandmann
  2. Tias Wesseloo
  3. Olivier Patist
  4. Rins Hanekamp
  5. Milan van der Horst
  6. Jenten Noordzij
  7. Mischa Kolinko
  8. Lars Brom
  9. Olav Kuijk
  10. Cas Griffioen

 

JB 2 – 1e klasse

  1. Levi Wesseloo
  2. Jarno van Noort
  3. Hidde Brouwer
  4. Rowan de Jong
  5. Xander Veldman
  6. Kaan Konuksever
  7. Alec van Exel
  8. Pieter Huurnink

 

JC 1 – 2e klasse

  1. Davey Rietveld
  2. Stefan Winkel
  3. Timo Groen
  4. David Endeman
  5. Jesse Stoops
  6. Jan Nolte
  7. Adam van Sonsbeek
  8. Carlos Ramos*
  9. Leo Su

 

N6 1 – 2e klasse

  1. Lucas Kolkman
  2. Niels Winkel
  3. Zola Duncan
  4. Simon Nijenhuis
  5. Abel Hanekamp
  6. Matthijs Zuiderhoek

 

N6 2 – 2e klasse

  1. Lisanne Brouwer
  2. Vita Smits
  3. Liv Dijkman
  4. Kim Thielen
  5. Carlijn Verkammen
  6. Mirthe Laudy

 

N6 3 – 2e klasse

  1. Anna Groothuis
  2. Alin Bashar
  3. Merel Bouma
  4. Famke de Groot
  5. Saar Sondervan

 

N5 1 – 2e klasse

  1. Bastiaan Maas
  2. Elin Maas
  3. Sebastian Rode
  4. Mira Tutal
  5. Marie Tjepkema
  6. Elise Wenting

 

N5 2 – 2e klasse

  1. Maud van der Lee
  2. Isabel de Leeuw
  3. Linde de Leeuw
  4. Leoni Duijzend
  5. Cenan Caliskan
  6. Meyra Dincer

 

N4 1 – 2e klasse

  1. Fee Houthuizen
  2. Noami Foks
  3. Jolie Kanne
  4. Rebecca Witteman

 

Toernooimini's

  1. Faber van de Burgt
  2. Jasper V.
  3. Tim van Nuland
  4. Mila Roza
  5. Eren Caliskan

 

* Niet het hele seizoen aanwezig en/of inzetbaar tijdens de competitiewedstrijden