Home » Concept teamindeling senioren - Seizoen 2022-2023

Concept teamindeling senioren - Seizoen 2022-2023

Gepubliceerd op 20 mei 2022 om 22:51

Onderstaand is de concept teamindelingen senioren voor seizoen 2022/2023 te raadplegen. Mochten hier vragen of opmerkingen op zijn, kun je die sturen aan TC@limesvolleybal.nl. Wij horen jullie feedback graag.

 

Na 1 juni 2022 zullen de teams definitief worden gemaakt en gaan we ook de trainers/trainingstijden opmaken voor de teams. Met andere woorden; in de maand juni zullen de laatste details worden gedeeld.

Het seizoen 2022-2023 zal van start gaan op maandag 22 augustus 2022 en zal eindigen op donderdag 25 mei 2023.

 

Dames 1 - 3e divisie

  1. Anna Verheul
  2. Denise Kreukniet
  3. Esmee Verschure
  4. Jasmijn van de Hoef
  5. Julia Rodenburg
  6. Lente Kroon
  7. Marcella van der Gun
  8. Noömy Zuil
  9. Noa Middelkoop
  10. Noa Ophof

 

Dames 2 - promotie/1e klasse

  1. Catho Gruters
  2. Cindy Echtelt
  3. Danielle Conijn
  4. Joya Blijleven
  5. Julia de Langen
  6. Noesja Beciri
  7. Puck de Rooij
  8. Renske Schoenmaker
  9. Veerle Kuijk

 

Dames 3 - promotie/1e klasse

  1. Alm Wiggers-de Boer
  2. Iris
  3. Irma Verschure
  4. Judith van Rooyen
  5. Kirsten van der Lee
  6. Marieke Wissink
  7. Mariska van Stijn
  8. Marit van Overveld
  9. Nadieh Wieling
  10. Roos van Kuijk*

 

Dames 4 - 1e klasse

  1. Danielle Beenen
  2. Elise Kruis*
  3. Kim Gouweleeuw
  4. Lena Smits
  5. Lindi Zwaan
  6. Lisanne Beenen
  7. Noa Zwaan
  8. Romy van Eck
  9. Roos van den Broek
  10. Sophie van Dinteren
  11. Yasemin Ömüt

 

Dames 5 - 1e klasse

Gevuld met jeugdspeelsters

 

Dames 6 - 2e klasse

  1. Anita van der Vlier
  2. Carla Winkel - Roos
  3. Dewi van Zetten
  4. Floor Kuijlaars
  5. Lieke de Geus
  6. Maaike van der Sluijs
  7. Merel Heekelaar
  8. Sharita Wolswijk
  9. Suzan Woppereis

 

Dames 7 - 2e klasse

  1. Aline Duine
  2. Anne Fokkenrood
  3. Bianca van Veen
  4. Fleur Versteeg
  5. Karlijn Veenhof
  6. Manon Emo
  7. Myrthe Fokkenrood
  8. Myrthe Vogel
  9. Steffie Pennings-Janssen

 

Dames 8 - 3e klasse

  1. Amy Bokhorst
  2. Annieck de Reus
  3. Denise Bosman
  4. Hannah van der Kooij
  5. Jola Drost
  6. Leonie de Nijs
  7. Maaike Bosman
  8. Melissa Vlasblom
  9. Nevena Miljkovic
  10. Rianne de Haas

 

Dames 9 - 3e klasse

  1. Bobby Kortland
  2. Denise Pompies
  3. Esmee van der Wurff
  4. Jayden Dethmers
  5. Lisa Konst*
  6. Lotte van der Vaart
  7. Maaike van Zanten
  8. Mariska Untersalmberger
  9. Marly Derks
  10. Selen Umut
  11. Sheilah Zadeh

 

Dames 10 - 3e klasse

  1. Charlotte Flinterman
  2. Carolien Goudriaan*
  3. Jacquelien van Schaik
  4. Jorien Haverkamp
  5. Linda Janssen
  6. Lisette van der Niet
  7. Mariska Plakman
  8. Marleen de Kruijff
  9. Merel Leistikow
  10. Pauline Melchers*
  11. Rosanne Dijkstra
  12. Stephanie van Schaik
  13. Ybella Dijkstra

 

Heren 1 - 3e divisie

  1. Armin Eijsackers
  2. Bas Kerpel
  3. Bernd Talsma
  4. Bram Hoogesteger
  5. Jan van de Venis
  6. Jasper Groesz*
  7. Maarten Zwarter
  8. Rembert Brouwer
  9. Rick Wiggers
  10. Rogier Post
  11. Thomas de Vilder
  12. Timo Vos
  13. Tjebbe van Oostenbruggen

 

Heren 2 - 2e klasse

  1. David van de Beld
  2. Emiel Bransen
  3. Huub de Haas
  4. Jimme Bruining
  5. Mathijs Langezaal
  6. Nick Maas*
  7. Rogier Beets
  8. Rogier Sluijter
  9. Ton Schut
  10. Wytze Hofman

 

Heren 3 - 2e klasse

  1. Dennis Vermeulen
  2. Frank Frijlink
  3. Gert Fontein
  4. Gustaaf Knip
  5. John van de Bogaert
  6. Leon de Wit
  7. Paul Zweekhorst
  8. Rens van Overveld
  9. Ronnie Vermeulen
  10. Sebastiaan Wesseloo
  11. Toine Jongerius
  12. Vincent Ballendux

 

Heren 4 - 3e klasse

  1. Bart Ruiter
  2. Ferry van der Bilt*
  3. Han de Rijk
  4. Justin Meuwsen
  5. Luuk de Graaf
  6. Max Hosper
  7. Micha Slotboom
  8. Okke Koopman*
  9. Rick Versteeg
  10. Robin ter Weel

 

 

*Zijn niet het hele seizoen aanwezig en/of inzetbaar (tijdens de competitiewedstrijden)


«   »