Home » Senioren » Teamindeling 2022/2023

Teamindeling seizoen 2021-2022


Dames 1 - 3e divisie
Trainer: Wibo Wieling en Sunny Wong
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Do 20:00-22:00 MZ

  1. Anna Verheul
  2. Denise Kreukniet
  3. Esmee Verschure
  4. Jasmijn van de Hoef
  5. Julia Rodenburg
  6. Lente Kroon
  7. Marcella van der Gun
  8. Noa Middelkoop
  9. Noa Ophof
  10. Noömy Zuil

 

Dames 2 - promotieklasse
Trainer: Jeroen Oudshoorn
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Wo 19:30-21:30 MZ

  1. Catho Gruters
  2. Cindy Echtelt
  3. Danielle Conijn
  4. Joya Blijleven
  5. Julia de Langen
  6. Noesja Beçiri
  7. Puck de Rooij
  8. Veerle Kuijk
  9. Renske Schoenmaker

 

Dames 3 - 1e klasse
Trainer: Ralph Sap (wo.)
Training 1: Wo 19:30-21:30 MZ
Training 2: Ma 20:30-22:30 CC (fac. D2)

  1. Alm Wiggers-de Boer

  2. Irma Verschure

  3. Judith van Rooyen

  4. Kirsten van de Lee

  5. Marieke Wissink

  6. Mariska van Stijn

  7. Marit van Overveld

  8. Nadieh Wieling

  9. Patricia Eijken

  10. Roos van Kuijk*

 

Dames 4 - 1e klasse
Trainer: Robbert-Jan Kip
Training 1: Ma 19:00-20:30 CC
Training 2: Do 20:00-22:00 MZ

  1. Danielle Beenen

  2. Elise Kruis*

  3. Fleur de Rooij

  4. Kim Gouweleeuw

  5. Lindi Zwaan

  6. Lisanne Beenen

  7. Nienke van Gils

  8. Noa Zwaan

  9. Romy van Eck
  10. Roos van den Broek

  11. Sophie van Dinteren

  12. Yasemin Ömüt

Dames 5 - 1e klasse
Trainer:
Training 1:
Training 2:

 

Team bestaat uit een selectie van jeugdspelers.

 

Dames 6 - 2e klasse
Trainer: Alm Wiggers / Ralph Sap
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Do 19:15-20:45 PC

  1. Anita van der Vlier
  2. Carla Winkel-Roos
  3. Dewi van Zetten
  4. Floor Kuijlaars
  5. Lieke de Geus
  6. Maaike van der Sluijs
  7. Maijke de Jong
  8. Merel Heekelaar
  9. Sharita Wolswijk
  10. Suzan Woppereis

 

Dames 7 - 2e klasse
Trainer: Hans Wibbens
Training 1: Do 19:15-20:45 PC
Training 2: Ma 20:30-22:30 CC (fac. D6)

  1. Anne Fokkenrood
  2. Bianca van Veen
  3. Fleur Versteeg
  4. Gaby Koren
  5. Karlijn Veenhof
  6. Manon Emo
  7. Myrthe Fokkenrood
  8. Myrthe Vogel
  9. Steffie Pennings-Janssen

 

Dames 8 - 3e klasse
Trainer: Maarten Zwarter
Training 1: Do 20:45-22:15 PC
Training 2: Ma 19:00-20:30 CC (oneven wk)

  1. Amy Bokhorst
  2. Denise Bosman
  3. Jola Drost
  4. Jorien Haverkamp
  5. Linda Janssen
  6. Lisa Konst*
  7. Lotte van der Vaart
  8. Pauline Melchers*
  9. Rianne de Haas
  10. Rosanne Dijkstra

 

Dames 9 - 3e klasse
Trainer: Corné van Overveld
Training 1: Do 19:15-20:45 PC
Training 2: Ma 19:00-20:30 CC (oneven wk)

  1. Bobby Kortland
  2. Denise Pompies
  3. Esmee van der Wurff
  4. Jayden Dethmers
  5. Maaike van Zanten
  6. Mariska Untersalmberger
  7. Marly Derks
  8. Melissa Vlasblom
  9. Nevena Miljkovic
  10. Selen Umut
  11. Sheilah Zadeh

Dames 10 - 3e klasse
Trainer: Hans Wibbens
Training 1: Do 20:45-22:15 PC
Training 2: Ma 19:00-20:30 CC (oneven wk)

  1. Annieck de Reus
  2. Carolien Goudriaan*
  3. Charlotte Flinterman
  4. Jacquelien van Schaik
  5. Lisette van der Niet
  6. Mariska Plakman
  7. Marleen de Kruijff
  8. Merel Leistikow
  9. Stephanie van Schaik
  10. Ybella Dijkstra

Heren 1 - 3e divisie
Trainer: Serge Versteeg
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Do 21:00-22:30 WW

  1. Armin Eijsackers
  2. Bas Kerpel
  3. Bernd Talsma
  4. Jan van de Venis
  5. Jasper Groesz
  6. Maarten Zwarter
  7. Rembert Brouwer
  8. Rick Wiggers
  9. Rogier Post
  10. Thomas de Vilder
  11. Timo Vos
  12. Tjebbe van Oostenbruggen

 

Heren 2 - 2e klasse
Trainer: Vacant
Training 1: Do 20:30-22:00 PC
Training 2: Di 19:30-21:00 WW (oneven wk)

  1. David van de Beld
  2. Emiel Bransen
  3. Huub de Haas
  4. Jeroen Oudshoorn
  5. Jimme Bruining
  6. Mathijs Langezaal
  7. Nick Maas*
  8. Rogier Beets
  9. Rogier Sluijter
  10. Ton Schut
  11. Wytze Hofman

 

Heren 3 - 3e klasse
Trainer: Vacant
Training 1: Do 20:00-22:00 PC
Training 2: Di 19:30-21:00 WW (oneven wk)

 

  1. Dennis Vermeulen
  2. Frank Frijlink
  3. Gert Fontein
  4. Gustaaf Knip
  5. John van de Bogaert
  6. Leon de Wit
  7. Rens van Overveld
  8. Ronnie Vermeulen
  9. Sebastiaan Wesseloo
  10. Toine Jongerius
  11. Paul Zweekhorst
  12. Vincent Ballendux*

 

Heren 4 - 4e klasse
Trainer: Rogier Beets en Huub de Haas
Training 1: Do 19:00-20:30 PC
Training 2: Di 19:30-21:00 WW (oneven wk)

  1. Bart Ruiter
  2. Ferry van der Bilt*
  3. Han de Rijk
  4. Justin Meuwsen
  5. Luuk de Graaf
  6. Max Hosper
  7. Micha Slotboom
  8. Okke Koopman*
  9. Rick Versteeg
  10. Robin ter Weel

 

*  Geen volledige deelname competitie of alleen training
** Tweede training door aansluiting bij een ander 1e klasse team