Home » Senioren » Teamindeling

Teamindeling seizoen 2021-2022


Dames 1 - 3e divisie
Trainer: Wibo Wieling en Sunny Wong
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Do 20:00-22:00 MZ

  1. Anna Verheul
  2. Esmee Verschure
  3. Esther Hullegien*
  4. Iris
  5. Julia Rodenburg
  6. Lente Kroon
  7. Manou Wegdam
  8. Marcella van der Gun
  9. Noa Middelkoop
  10. Renske Schoenmaker

 

Dames 2 - 1e klasse
Trainer: Jeroen Oudshoorn
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Wo 20:00-22:00 MZ

  1. Cindy Echtelt
  2. Danielle Conijn
  3. Janne Hesen
  4. Jasmijn van de Hoef
  5. Joya Blijleven
  6. Noa Ophof
  7. Puck de Rooij
  8. Sophie Vink
  9. Veerle Kuijk

 

Dames 3 - 1e klasse
Trainer: vacant
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Do 20:00-22:00 MZ

  1. Danielle Beenen

  2. Elise Kruis

  3. Femke van Es

  4. Lena Smits

  5. Lindi Zwaan

  6. Lisanne Beenen

  7. Marit Odding

  8. Melissa Wielink

  9. Noa Zwaan

  10. Romy van Eck

  11. Sophie van Dinteren

 

Dames 4 - 1e klasse
Trainer: Corné van Overveld
Coach: Paul Zweekhorst
Training 1: Wo 20:00-22:00 MZ
Training 2: Ma 20:30-22:30 CC**

  1. Alm Wiggers-de Boer

  2. Irma Verschure

  3. Judith van Rooyen

  4. Kirsten van der Lee

  5. Marieke Wissink

  6. Mariska van Stijn

  7. Marit van Overveld

  8. Marleen Frijlink

  9. Nadieh Wieling
  10. Roos van Kuijk

  11. Stephanie Kuyer

Dames 5 - 2e klasse
Trainer: Alm Wiggers-de Boer
Training 1: Di 19:30-21:00 WW
Training 2: Do 19:00-20:30 PC

 

  1. Dewi van Zetten
  2. Floor Kuijlaars
  3. Karlijn Veenhof
  4. Lieke de Geus
  5. Loeka Prak
  6. Louana Bellettini
  7. Maaike van der Sluijs
  8. Valerie de Bokx

 

Dames 6 - 2e klasse
Trainer: Vacant
Training 1: Do 19:00-20:30 PC
Training 2: di 19:30-21:00 WW

  1. Aline Duine
  2. Anita Beugels
  3. Bianca van Veen
  4. Carla Winkel - Roos
  5. Manon Emo
  6. Myrthe Fokkenrood
  7. Puck de Jong
  8. Sharita Wolswijk
  9. Steffie Pennings-Janssen
  10. Suzan Wopereis

 

Dames 7 - 3e klasse
Trainer: Corné van Overveld
Training 1: Do 20:30-22:30 PC
Training 2: Wo 20:30-22:00 PC (even wk)

  1. Amy Bokhorst
  2. Anne Griepsma
  3. Diandra de Jonge
  4. Jola Drost
  5. Jorien Haverkamp
  6. Linda Janssen
  7. Melissa Vlasblom
  8. Pauline Melchers
  9. Rosanne Dijkstra
  10. Selma Nederhoed

 

Dames 8 - 3e klasse
Trainer: Vacant
Training 1: Do 19:00-20:30 PC
Training 2: Wo 20:30-22:00 PC (even wk)

  1. Annieck de Reus
  2. Carolien Goudriaan
  3. Charlotte Flinterman
  4. Denise Bosman
  5. Jacquelien van Schaik
  6. Lisette van der Niet
  7. Mariska Plakman
  8. Marleen de Kruijff
  9. Merel Leistikow
  10. Stephanie van Schaik

 

Dames 9 - 3e klasse
Trainer: Jan Zwiers
Training 1: Do 20:30-22:30 PC
Training 2: Wo 20:30-22:00 PC (even wk)

  1. Bobby Kortland
  2. Denise Pompies
  3. Ellen Eggink
  4. Fleur Versteeg
  5. Isa van Breukelen
  6. Jessica de Jager
  7. Lisa Könst
  8. Lotte van der Vaart
  9. Maaike van Zanten
  10. Mariska Untersalmberger
  11. Marly Derks
  12. Selen Umut

 

Heren 1 - 3e divisie
Trainer: Serge Versteeg
Training 1: Ma 20:30-22:30 CC
Training 2: Do 21:00-22:30 WW

  1. Armin Eijsackers
  2. Bas Kerpel
  3. Bernd Talsma
  4. Jan van de Venis
  5. Jasper Groesz
  6. Maarten Zwarter
  7. Rembert Brouwer
  8. Rick Wiggers
  9. Rogier Post
  10. Thomas de Vilder
  11. Timo Vos
  12. Tjebbe van Oostenbruggen

 

Heren 2 - 2e klasse
Trainer: Vacant
Training 1: Do 20:30-22:30 PC
Training 2: Wo 20:30-22:00 PC (oneven wk)

  1. David van de Beld
  2. Emiel Bransen
  3. Huub de Haas
  4. Jeroen Oudshoorn
  5. Jimme Bruining
  6. Mathijs Langezaal
  7. Rogier Beets
  8. Ton Schut
  9. Wytze Hofman

 

Heren 3 - 3e klasse
Trainer: Vacant
Training 1: Do 20:30-22:30 PC
Training 2: Wo 20:30-22:00 PC (oneven wk)

  1. Dennis Vermeulen
  2. Frank Frijlink
  3. Gert Fontein
  4. John van de Bogaert
  5. Leon de Wit
  6. Rens van Overveld
  7. Ronnie Vermeulen
  8. Toine Jongerius
  9. Sebastiaan Wesseloo

 

Heren 4 - 4e klasse
Trainer: Rogier Beets en Huub de Haas
Training 1: Do 19:00-20:30 PC
Training 2: Wo 20:30-22:00 PC (oneven wk)

  1. Bart Ruiter
  2. Ferry van der Bilt*
  3. Han de Rijk
  4. Jasper van Loon
  5. Luuk de Graaf
  6. Max Hosper
  7. Micha Slotboom
  8. Rick Versteeg
  9. Robin ter Weel
  10. Justin Meuwsen

 

*  Geen volledige deelname competitie of alleen training
** Tweede training door aansluiting bij een ander 1e klasse team