Home » Jeugd » CMV jeugd

N6 1 - 1e klasse
Trainer/Coach - Rembert Brouwer (di.)
Trainer - Armin Eijsackers (do.)
Training (1) Di. 18:00-19:30 WW
Training (2) Do. 18:00-19:30 WW
(even weken)

  1. Lars Brom
  2. Stefan Winkel
  3. Rowan de Jong
  4. Hidde Brouwer
  5. Milan van der Horst
  6. Olav Kuijk

 

N6 2 - 2e klasse
Trainer - Jasmijn de Bruijn (di.)
Trainer - Armin Eijsackers (do.)
Coach - Ouders in overleg
Training (1) Di. 18:00-19:30 WW
Training (2) Do. 18:00-19:30 WW
(even weken)

  1. Benthe Joosse

  2. Maylin Middelweerd

  3. Mimousha Majdandzic 

  4. Sophia van der Maas

  5. Floor van der Put

 

N5 1 - 1e klasse
Trainer - Merel Leistikow (di.)
Trainer - Armin Eijsackers (do.)
Coach - Ouders in overleg
Training (1) Di. 18:00-19:30 WW
Training (2) Do. 18:00-19:30 WW
(oneven weken)

  1. Dila Konuksever
  2. Mirre Bergkotte
  3. Nienke van Doorn
  4. Zaira Karaman

 

N5 2 - 2e klasse
Trainer - Ties Berends (di.)
Trainer - Armin Eijsackers (do.)
Coach - Ouders in overleg
Training (1) Di. 18:00-19:30 WW
Training (2) Do. 18:00-19:30 WW
(oneven weken)

  1. Luca van der Wilt

  2. Kaan Konuksever

  3. Davey Rietveld

  4. Xander Veldman

 

N5 3 - 2e klasse
Trainer - Armin Eijsackers
Coach - Ouders in overleg
Training (1) Do. 18:00-19:30 WW

  1. Eline Duijzend
  2. Jinthe Mater
  3. Elin Overbeek
  4. Aimée Pots
  5. Klarijn Wanders
  6. Cathelijne van Oers (geen comp.)

 

N5 4 - 2e klasse
Trainer - Armin Eijsackers
Coach - Ouders in overleg
Training (1) Do. 18:00-19:30 WW

  1. Eef Eijsackers
  2. Lotte Miltenburg
  3. Arianne Oudshoorn
  4. Lisa Sandmann
  5. Julia Verdouw

 

N4 1 - CMV 4
Trainer - Jeroen Oudshoorn
Coach - Ouders in overleg
Training (1) Do. 18:00-19:30 WW

  1. Maeve de Grauw
  2. Nayeli Middelweerd
  3. Vajèn Roosendaal
  4. Giulia Mercatelli
  5. Mirte van Oostenbrugge

 

N4 2 - CMV 4
Trainer - Jeroen Oudshoorn
Coach - Ouders in overleg
Training (1) Do. 18:00-19:30 WW

  1. Mirthe Laudy
  2. Lina Francisca
  3. Sil Kunst
  4. Jesse Stoops
  5. Timo Groen
  6. David Endeman